PRACOWNICY OŚRODKA
-
Kadra pedagogiczna
Lista nauczycieli na dzień 01.09.2020 r.
Nazwisko i Imię
Bajwoluk Marta
Bałka Agnieszka
Banach Iwona
Banaszkiewicz JoannaBańka Karolina
Bartosiewicz KatarzynaBednarska Katarzyna
Bednarski TomaszBełz Renata
Berdak Katarzyna
Bober Beata
Borkowska-Sowa Ewa
Chrzan Celina
Ciechan Ewelina
Ciupa Katarzyna
Czechońska Iga
Danieluk Marta
Droździel MartynaDuda Łucja
Ferenc Jolanta
Frańczuk Kamila
Frączek Marta
Galan Małgorzata
Gil Bożena
Głębocki Marcin
Gołębiowska Irena
Gontarz MagdalenaGraca Magdalena
Grądkowska Barbara
Grątkowski Piotr
Grechuta Edyta
Greluk Monika
Guldynowicz-Kłos Dorota
Hanulak-Nurzyńska Katarzyna
Herc Dorota
Hłobił-Sobczyńska Ewa
Janiga Agnieszka
Johaniuk EwaJabłońska Joanna
Kapłon Bernadetta
Karpińska Beata
Kasiura Maria
Kasprzyk Ewa
Kiszka Krzysztof
Knap-Kierepka Joanna
Koczułap Dorota
Kondrakiewicz Ewa
Korolko Radosław
Kotowska AgataKrasa Katarzyna
Krasowska Małgorzata
Kulas AnnaKulik Katarzyna
Kwaśniewska Aneta
Leńczuk Kamil
Leńczuk Katarzyna
Lewicka Ilona
Lewusz Ewelina
Liminowicz Natalia
Lis IwonaLis Monika
Litwińczuk Anna
Łagowska Magdalena
Łuczka BarbaraMakara Katarzyna
Łyś Małgorzata
Małecka- Jabłońska Aleksandra
Manachowska Diana
Margol ElżbietaMargol - Sawicka Paulina
Maśko MałgorzataMatwij Paulina
Mazur Agnieszka
Michalczuk Jolanta
Michalczuk Paulina
Mielniczuk Anna
Mirosławska Jadwiga
Momot Monika
Moryń Maciej
Niećko Bożena
Obszyńska KatarzynaOpała Monika
Ossowska DorotaPalonka Beata
Parol Aneta
Pitak Katarzyna
Podolak Marzenna
Pomazanka Anna
Rawska Anna
Romańczuk Magdalena
Sagan Anna
Skiba Barbara
Skrzyńska Jadwiga
Sokolnicka Ewa
Sokołowska Iwona
Sołoducha Agata
Sołoducha ŁukaszSosnowski Przemysław
Strycharczuk-Jędruszczak Martyna
Sudołowicz Joanna
Szcząchor Małgorzata
Szponar Izabela
Szykuła MartaŚwica Elżbieta
Świst Maria
Toczyński Michał
Welcz Elżbieta
Wiater Artur
Wiatrzyk Barbara
Winiarczyk - Hadło Iwona
Witkowska Wioletta
Wolf Monika
Wróblewska Katarzyna
Wyrostek BeataWawryszczuk Marzena
Wawszczak Małgorzata
Wolańczuk Iwona
Szumowski Andrzej
-
Administracja i obsługa stan na 01.09.2020 r.
Wykaz Administracji na dzień 01.09.2020 r.
Barda Magdalena SekretarzBednarz Elżbieta Starszy Specjalista ds. kadr
Car Iwona Pomoc administracyjna
Kapłon Bartosz Kierownik gospodarczy
Pomianowska-Repeć Anna Specjalista ds. księgowych
Plebanek Danuta Główny księgowy
Wykaz Obsługi na dzień 01.09.2020 r.
Baran SławomirBizuga Anna
Bober Angelika
Bochenko Małgorzata
Czapla RenataFerenszkiewicz Wioletta
Gielmuda MartaJankowska Krystyna
Juszczak Edyta
Kniaź MariaKrzywonos Agnieszka
Kupiec Mieczysława
Kusik AndrzejKuźnicka Katarzyna
Lewandowska Elżbieta
Lisiewicz Ewa
Łysejko Beata
Mazurek BeataMazurek Zofia
Mierzwa Ryszard
Palejewska Dorota
Petrynko Aneta
Plebanek Katarzyna
Rowińska Jadwiga
Rowińska Maria
Szaja Magdalena
Szozda Anna
Trytek Alicja
Zychowicz Lucyna